Виходячи з середніх щорічних обсягів лісокультурних робіт, визначена загальні потреба в садивному матеріалі, яка становить 1545,0 тис.штук сіянців і 37,4 тис.штук саджанців.
Згідно проведених розрахунків, необхідна корисна площа посівного та шкільного відділень розсадника повинна бути 29,02 га. Службова площа (дороги, водоймища, межові канали, загорожі та ін.) прийнята з розрахунку 25% від корисної площі Отже, загальна площа розсадника повинна бути 36,28 га. Розрахунок корисної площі для посівного відділення розсадника проведений на основі норм виходу стандартних сіянців, і установлених для даної лісорослинної зони.
На рік лісовпорядкування загальна площа існуючих розсадників в лісгоспі складала 39,2 га. Цієї площі достатньо для вирощування необхідної кількості садивного матеріалу. Лісгоспу необхідно залишки садивного матеріалу реалізувати іншим лісгоспам області, |залишки площі розсадника використовувати для вирощування плантацій новорічних ялинок, плантацій лікарських рослин, вирощуванню культурних сортів троянд, закладки культурних сортів плодово-ягідних плантацій.
Другою лісовпорядною нарадою затвердженно створення лісонасіннєвої родинної плантації дуба звичайного на площі 5,0 га.