Учнівське лісництво "Паросток"

Учнівське лісництво «Паросток» ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин Гайсинської міської ради створено у 2008 році.
Працює на базі Гайсинського лісництва (лісничий Латюк Петро Олександрович).
Закріплено за шкільним лісництвом – 4.7 га лісу(3,1 га (46 квартал, 10 відділ), 0,3 га (56 квартал, 4 відділ),  1,1 га (58 квартал, 25 відділ), 0,2 га (58 квартал, 9 відділ) лісу). Територія розміщується в західній та центральній частині урочища «Михайлівська дача».
Керівник шкільного лісництва – Мигидюк Галина Юріївна – вчитель біології та основ здоров’я.
Відповідальний спеціаліст від лісового господарства за діяльність учнівського лісництва – Латюк Петро Олександрович – лісничий Гайсинського лісництва та інженер з лісових культур Оксана Петрівна.
Матеріальна база – літній будиночок юних лісівників, кабінет лісової справи, інвентар, інформаційні матеріали шкільного лісництва, зимовий сад.
Форма навчання учнів основ лісового та лісопаркового господарства – гурток. 
У 2018 році юні лісівники школи презентували роботу учнівського лісництва, співпрацю з ДП «Гайсинський лісгосп» та  науково-дослідницьку роботу з теми: «Інтродукція деревних порід модрини європейської». За підсумками обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв учнівське лісництво  «Паросток» вибороло ІІ місце.
У 2019 році у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків серед учнівської молодіна тему «Ліс і людина» вихованка учнівського лісництва "Паросток", учениця 5-А класу Сидорчук Валерія здобула ІІ місце.
У травні 2021 року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв учнівське лісництво «Паросток» отримало гран–прі,а також серед учнів із захисту науково–дослідницьких робіт з лісової справи 1 місце здобула Білик Тетяна, учениця 9-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 міста Гайсин.
У жовтні 2021 року у фінальному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти вихованці "Паростка" презентували науково–дослідницьку  роботу "Доцільність вирощування інтродуцента дугласії як замінника аборигенних хвойних у зв’язку зі змінами клімату на території ДП «Гайсинський лісгосп»" та зайняли ІІІ місце. Результати роботи впроваджено у 2022 році у ДП Гайсинський лісгосп, Гайсинського лісництва. 

У 2022 році за виборене звання фіналіста Всеукраїнського конкурсу та зайняте друге місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт, організованого Товариством лісівників України, нагороджено грошовою премією, дипломом ТЛУ, Почесною грамотою Вінницького ОУЛМГ Юлію Перкун, вихованку учнівського лісництва "Паросток".

Учнівське лісництво "Ювілейне"

Учнівське лісництво "Ювілейне "  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Губник Гайсинської міської ради створено 14 лютого 2019 року з нагоди 100-річчя Вінницького ОУЛМГ.
Працює на базу Губницького лісництва. 
Педагог-наставник учнівського лісництва - Кушнір Наталя Іванівна.

Учнівське лісництво "Юні друзі лісу"

Учнівське лісництво "Юні друзі лісу" Сумівської філії Війтівського ЗЗСО І-ІІІ ст. створено 24 січня 1973 року.
Працює на базі Сумівського лісництва (лісничий Гуз Віктор Анатолійович).
Педагог-наставник - Маценко Марта Михайлівна, вчитель біології та хімії.
За півстоліття здобутки юних сумівчан стали відомими не лише у області, а й в Україні. 
На обласних зльотах учнівських лісництв «Юні друзі лісу» щоразу гідно представляють власну роботу та займають призові місця. У різні роки були делегатами від області на Всеукраїнських зльотах, зокрема у Рівному, Києві та Сумах. У 2018 році з ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, що проходив на Сумщині, привезли грамоти МОН за перше місце у захисті науково-дослідницької роботи у номінації «Лісорозведення та лісовідновлення» та за активну участь у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв.
У 2020 році досвід лісівничо-просвітницької роботи вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» презентували на Всеукраїнських онлайн-конференціях для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» та з нагоди 95-ї річниці юннатівського руху.
У Всеукраїнській природоохоронній пропагандистській акції-конкурсу «Птах року 2021» сумівські юні лісівники вибороли  перше призове місце на всеукраїнському рівні.
За участь у Всеукраїнській акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків 2021» вихованка учнівського лісництва, учениця 9 класу Маценко Дарія за підготовку звіту-презентації про  роботу учнівського лісівничого об’єднання  «Юні друзі лісу» зайняла друге місце.
У 2021 році команда сумівських юних лісівників виборола І місце на обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.
У 2022 році у щорічному Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, що проводить Товариство лісівників України,  вихованка Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу» Маценко Дарія виборола друге місце.
Сумівське учнівське лісництво має півстолітню історію та вважається найстаршим в області. 

Учнівське лісництво "Зелений світ"

Учнівське лісництво "Зелений світ" Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів створено у 2007 році.
Працює на базі Бершадського лісництва (лісничий Горбенко Станіслав Якович).
Педагог-наставник - Макарчук Ольга Василівна, учитель географії.
Флоринські школярі – активні учасники природоохоронних акцій, конкурсів змагань. Двічі гідно представляли Вінниччину на Всеукраїнському турнірі юних географів у Вінниці та Харкові. Здобували перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт лісівничого напрямку. Неодноразово завойовували призові місця на обласних зльотах учнівських лісництв.
У 2021 році учениця 11 класу Мазур Тетяна стала переможницею обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, який проводить Товариство лісівників України.
Ось уже п’ять років поспіль флоринські школярі захищають роботи у Вінницькому територіальному відділенні МАН (секція «лісознавство») і щоразу здобувають призові місця. У 2022 році Марина Шатайло, лісничий учнівського лісництва, презентувала свою науково–дослідницьку роботу та посіла ІІ місце в другому етапі захисту. Також Марина Шатайло здобула  третє місце на обласному етапі та стала фіналісткою щорічного Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, що проводить Товариство лісівників України, за що була нагороджена грошовою премією, дипломом ТЛУ та Почесною грамотою Вінницького ОУЛМГ.

Шкільне лісництво «Діброва» Ладижинський НВК.№1

Шкільне лісництво «Діброва» Ладижинський НВК.№1 створено в 2006 році.
Кількість членів шкільного лісництва – 46 чол.
Працює на базі Басаличівського лісництва.

Учнівське лісництво "Зелена естафета"

Учнівське лісництво "Зелена естафета" Оляницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради Вінницької області створено у 2018 році.
Працює на базі Ладижинського лісництва (лісничий Семененко Роман Петрович).
Педагог-наставник - Заставнюк Валентина Іванівна, вчитель  біології.

 

 

Учнівське лісництво "Лісовий кіт"

Учнівське лісництво "Лісовий кіт" Комунального закладу "Ободівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Ободівської сільської ради створене у 2018 році.
Працює на базі Ободівського лісництва (лісничий Білаш Сергій Анатолійович).
Педагог-наставник - Поліщук Наталія Олександрівна, вчитель біології.